• ۱۳۴۰ بازدید
  • دسامبر 23, 2020
دانلود بازی Wrestle Jump 1.01 کشتی دو نفره برای اندروید

دانلود بازی Wrestle Jump برای اندروید

| بازی کشتی دو نفره برای اندروید |

Wrestle Jump 1.01 نام یک بازی دو نفره ، مخصوص طرفداران بازی های ورزشی به خصوص مبارزات جذاب و دلاورانه ی کشتی برای کاربران گوشی ها و تبلت های اندرویدی است آیا تا به حال برایتان پیش آمده که بخواهید یک بازی اندرویدی را در داخل یک گوشی اندرویدی به صورت دو نفره انجام دهید؟ در این حالت هر دو پلیر قادر هستند از یک صفحه مشترک برای کنترل بازیکن مخصوص خود استفاده کرده و رقابتی نفس گیر را به نمایش بگذارند.

در این بازی شما حریف خود را تنها با یک دکمه هدایت می کنید ، حریف را به زمین بکوبید تا بتوانید قهرمان مسابقه شوید. یادگیری این بازی بسیار ساده است چرا که هریک از پلیرها تنها با یک دکمه قادر هستند به مبارزه بپردازند. در این بازی شما در نقش کشتی گیرانی ظاهر می شوید که برای خاک کردن حریف مقابل ، باید تمام تلاش و مهارت های خود را به کار گیرید. توجه داشته باشید که شما هم می توانید این بازی را به صورت یک نفره و هم به صورت دو نفره در یک دستگاه مشترک انجام دهید. هم اکنون می توانید بازی Wrestle Jump را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت دانچی دریافت نمایید.

مشخصات فایل

  • فرمت : APK
  • حجم : 11.86 مگابایت

دانـــــــلود فایل

دانلود بازی Wrestle Jump 1.01 کشتی دو نفره برای اندروید دانلود بازی Wrestle Jump 1.01 کشتی دو نفره برای اندروید

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

پسورد فایل فشرده : www.downchi.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار