• ۳۳۹ بازدید
  • ژانویه 21, 2021
WinZip Malware Protector 2.1.1 دانلود برنامه ضد بد افزار و آنتی مالوار قدرتمند

برنامه ضد بد افزار و آنتی مالوار قدرتمند

WinZip Malware Protector 2.1.1000.26650

WinZip Malware Protector  قادر به اسکن با دقت بالا و یافتن کوچکترین نقاط ضعف سیستم شماست. پس از اتمام عملیات اسکن، این برنامه وارد عمل می شود و تهدیدات موجود در سیستم شما را به سرعت نابود می کند. WinZip Malware Protector جلوی کرم ها، تروجان ها، اسپایور ها و … را می گیرد. برای این که سیستم خود را ایمن نگه دارید هیشه این نرم افزار را بروز کنید. این اپلیکیشن هر گوشه از سیستم شما را برای تهدیدات بالقوه جست و جو می کند و به شکل کامل آن ها را خنثی می کند. این نرم افزار دائم بروز می شود و همیشه بهترین عملکرد دفاعی را می توانید از آن انتظار داشته باشید. با گزینه هایی که WinZip Malware Protector در اختیارتان قرار می دهد؛ همیشه کنترلی کامل بر روی آن خواهید داشت. می توانید برای برنامه زمان عیین کنید که چه موقع و چگونه به اسکن سیستم شما بپردازد.
WinZip Malware Protector توسط افراد حرفه ای در این زمینه توصیه می شود. این برنامه با حجم بسیار کمی که دارد یکی از بهترین گزینه ها برای مصارف خانگی است. بدون این که سیستم شما کند شود می توانید تمام کامپیوتر خود را با دقت بالا اسکن کنید و مشکلات آن را بیابید. این نرم افزار دارای رابط کاربری ساده ای است. دانلود MalwareFox Premium و دانلود Malwarebytes از سایر برنامه های مشابه این پست می باشند.

ویزگی های نرم افزار WinZip Malware Protector

– تحت کنترل گرفتن ویژگی های مختلف برنامه

– همیشه بروز بودن مطابق استانداردهای امنیتی

– تعیین کردن تقویم زمانی برای اسکن سیستم

– یافتن تمامی تهدیدات بالقوه سیستم

– پاک کردن مالور ها و کرم ها

– یافتن تروجان ها و  اسپایورها

– بسیار کم حجم و فشرده شده

در حال بارگذاری...

WinZip Malware Protector 2.1.1000.26650

WinZip Malware Protector

Stop malware in its tracks with WinZip Malware Protector, the software that safeguards your PC, files, passwords and personal information. WinZip Malware Protector detects and removes spyware, malware, worms and other malicious programs, automatically.

Protect yourself
Rest easy as WinZip Malware Protector monitors your system for you, detecting and removing malicious software lurking in startup programs, cookies, and other files and folders.

Stay current
Regular updates mean WinZip Malware Protector can safeguard your system from the latest malware and threats.

Schedule and customize scanning
Program WinZip Malware Protector to run at startup or any other time of day. You can also choose a Quick, Deep or Custom scan depending on your needs and preferences.

Clean your browser
Remove unwanted toolbars and add-ons from popular browsers, including Firefox, Internet Explorer, Chrome, Opera and Safari.

Requirements: Windows 10, 8, 7, & Vista.

Home Page –http://www.winzipsystemtools.com/mp/aw2-prodpagemp.htm

WinZip Malware Protector 2.1.1000.26650 Multilingual + Crack

Download WinZip Malware Protector 2.1.1000.26650 Multilingual

File Password: www.downchi.com
پسورد فایل فشرده : www.downchi.com
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

پسورد فایل فشرده : www.downchi.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار