• ۱۲۱۸ بازدید
  • نوامبر 27, 2020
دانلود بازی جنگ خلیج – نبرد جزیره ای برای اندروید ‌

دانلود بازی جنگ خلیج برای اندروید

| بازی نبرد جزیره ای برای اندروید |

جنگ خلیج نسخه 1.5 جدیدترین نسخه از یکی از عناوین استراتژیک بازی های اندرویدی فارسی است. امروزه تعداد طرفداران سری بازی های استراتژیک به شدت رو به افزایش است و با حضور عناوینی همچون ، این علاقه و محبوبیت چند برابر شده است. در این مطلب از سایت دانچی ، با معرفی یکی از عناوین کاملا ایرانی بازی های استراتژیک در خدمت شما هستیم بازی سراسر دارای محیط و منوهای فارسی است و شما در جریان نبردهای جزیره ای قرار خواهید گرفت که می بایست در برابر حملات دشمن به سرزمین های خود ایستادگی کنید.

ارتزشی از نیروهای دشمن به شکلی بی رحامنه در حال پیش روی نیروهای خود تا رسیدن به سمت سرزمین های شما است ، از آنجا که نیروهای دشمن از راه های مختلف زمینی ، هوایی و دریایی به سمت شما حمله ور شده اند ، لازم است با پیاده سازی یک استراتژی منحصر به فرد و هوشمندانه ، تمامی نقشه های آنان را خنثی ساخته و از سرزمین خود دفاع کنید. هم اکنون می توانید بازی جنگ خلیج را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت دانچی دریافت نمایید.

مشخصات فایل

  • فرمت : APK
  • حجم : 57 مگابایت

دانـــــــلود فایل

دانلود بازی جنگ خلیج - نبرد جزیره ای برای اندروید ‌ دانلود بازی جنگ خلیج - نبرد جزیره ای برای اندروید ‌ دانلود بازی جنگ خلیج - نبرد جزیره ای برای اندروید ‌

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

پسورد فایل فشرده : www.downchi.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار