مجله زندگی

افشاگری کمالوند درباره دلایل جدایی‌اش از استقلال

افشاگری کمالوند درباره دلایل جدایی‌اش از استقلال

ساعد نیوز : فراز کمالوند سرمربی تیم سایپا بالاخره درباره دلایل جدایی خود از استقلال توضیحاتی داد.

افشاگری کمالوند درباره دلایل جدایی‌اش از استقلال

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز به نقل از ایلنا، فراز کمالوند سرمربی تیم سایپا بالاخره درباره دلایل جدایی خود از استقلال توضیحاتی داد.

فراز کمالوند که میهمان برنامه «ورزشگاه» شبکه پنجم سیما بود، در پاسخ به سوال مجری برنامه درباره دوران کوتاه حضورش در تیم فوتبال استقلال به عنوان دسیتار فرهاد مجیدی گفت: من از سال ۸۰ تا الان همواره در هر تیمی که بودم، سرمربی بودم تا این که دوست عزیزم آقای مجیدی هدایت تیم استقلال را به عهده گرفت. وقتی مربیگری تیم استقلال برعهده آقای مجیدی گذاشته شد، ایشان با من صحبت کرد و گفت خیلی علاقه مند هستیم که بتوانیم به یکدیگر کمک کنیم، خصوصا چون جام باشگاه های آسیا را در پیش داریم و از من دعوت به همکاری کرد.

وی افزود: مدیر فنی یا به اصطلاح انگلیسی آن Technical manager نظارت بر تمرین، مشاوره به سرمربی و … است. به هر صورت آن هایی که در نقش مدیرفنی می روند، آدم هایی هستند که دیگر ۶۵ سال یا ۷۰ سال به بالا هستند و سعی می کنند از تجربه شان استفاده کنند. من فکر می کنم در مقطعی که با دوست خوبم آقا فرهاد در باشگاه استقلال همکاری کردم، الحمدالله خروجی اش مثبت بود و ۱۳-۱۴ مسابقه در کنار هم بودیم و فقط یک باخت داشتیم که به تیم الدحیل بود.

کمالوند درباره پیوستنش به سایپا و جدایی از استقلال نیز گفت: سوال خوبی است؛ به هر صورت یکی از باشگاه هایی که همه مربیان دوست دارند و علاقه مند هستند در آن مشغول به کار شوند، باشگاه سایپا است. امکانات سخت افزاری بسیار خوبی دارد، به معنای واقعی کلمه یک باشگاه است و مهم ترین فاکتوری که در باشگاه سایپا وجود دارد آرامشی است که بازیکنان و اعضای کادرفنی دارند.

سرمربی سایپا در واکنش به سوال مجری که گفت «آیا در استقلال آرامش نداشتید؟»، ادامه داد: خیر، بحث این چنین نیست؛ بالاخره می دانید که تیم های استقلال و پرسپولیس داستان های خاص خودشان را دارند. تنش دارد و استرس و دائما باید با هوادار و تماشاچی و … در ارتباط باشید ولی باشگاه سایپا، باشگاهی است که به لحاظ ساختاری به معنی واقعی یک باشگاه است.

او با تمجید از کادر مدیریتی باشگاه سایپا افزود: ما یک هیات مدیره بسیار خوب داریم که در رأس این هیات مدیره، آقای سردار فراهانی که از جانبازان آزاده هستند، واقعا با متانت و شکیبایی در شرایط سخت همراه هستند؛ به طور مثال ما امروز جلسه هیات مدیره داشتیم آنقدر خوب و با آرامش خیلی به ما دلداری دادند چرا که به هر صورت می دانستند کار خیلی سخت است و گفتند خیلی نگران آینده نباشید.

منبع

افشاگری کمالوند درباره دلایل جدایی‌اش از استقلال
saednews.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا