آموزشیابزارهای اندرویداندرویدبرنامه های کاربردی اندرویدموبایلویرایش و مدیریت عکس اندروید

دانلود اپلیکیشن مای هریتیج عکس های قدیمی را زنده کنید – MyHeritage

مای هریتیج

MyHeritage

اين كه بتوانيد تصوير پدربزرگ و مادربزرگ و يا اگر خوش شانس باشيد، جدتان را در اوج جواني ببينيد، شانسي است كه خيلي ها از آن بي بهره اند. اگر در كنار عكس، از آن ها ويديوي سالم هم داشته باشيد كه ديگر بايد خودتان را جزو افراد استثنايي بدانيد.  اما اگر آنقدر خوش شانس نيستيد كه چهره اجداد و درگذشتگان تان را در ويديو ببينيد، خوشبختانه يك بار ديگر تكنولوژي به كمك تان مي آيد. به تازگي اپليكيشن شجره نامه مشهور MyHeritage با تكيه بر فناوري ديپ فيك قابليتي براي جان بخشيدن به تصاوير قديمي ارائه كرده؛ ويژگي جديدي به نام DeepNostalgia كه به كمك هوش مصنوعي عكس هاي قديمي را زنده مي كند.

.قابليت جديد MyHeritage مي تواند با اسكن دقيق چهره افراد در تصاوير سياه و سفيد، چشم و دهان و اعضاي چهره آن ها را به حركت درآورد تا در نبود ويديو بتوانيد از اجداد و درگذشتگان خود چيزي بيشتر از يك تصوير ساده در ذهنتان مجسم كنيد. ويژگي ديپ نوستالژيا در حال حاضر ۱۰ انيميشن مختلف دارد كه همه آن ها را مي توانيد يك به يك روي تصاوير قديمي امتحان كنيد.    خوشبختانه اپليكيشن MyHeritage اعمال فيلتر را خيلي سريع انجام مي دهد و در نهايت امكان اشتراك گذاري خروجي ها را هم برايتان فراهم كرده. اما قابليت هاي اپ فراتر از اين ها هستند. بالاتر گفتيم كه MyHeritage يك اپليكيشن شجره نامه است. اگر بخواهيم دقيق تر باشيم، بايد بگوييم كه اين اپليكيشن در واقع بزرگترين شجره نامه ديجيتالي دنيا هم هست.

ویژگی های برنامه

امکان ایجاد شجره نامه خانوادگی
امکان جستجوی پروفایل اعضای خانواده از طریق وارد کردن مشخصات آنها
ویرایش و افزایش کیفیت عکس های قدیمی و اشتراک گذاری آنها
دعوت از دوستان
کاملا رایگان و بدون تبلیغات
بدین ترتیب با نصب اپلیکیشن MyHeritage شما نیز می توانید یک کتاب هوشمند از اجداد و نیاکان خود تهیه کرده و آن را برای نسل های آینده حفظ کنید. این برنامه اطلاعات جالبی را در اختیار شما قرار می دهد و با استفاده از آن قادرید به گذشته سفر کنید و در کنار آن نیز از جان بخشیدن به عکس های قدیمی لذت ببرید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا