اندرویدبازی اندرویدبازی هاموبایل

دانلود بازی مبارزین (آنلاین) – نبرد با تروریست ها برای اندروید

دانلود بازی مبارزین (آنلاین) برای اندروید

| بازی نبرد با تروریست ها برای اندروید |

مبارزین (آنلاین) نسخه 2.1.3 ورود شما را به دنیایی فانتزی از نبرد با تروریست ها خوش آمد می گوید ! همانگونه که در عنوان پیداست ، با معرفی یک بازی آنلاین از نوع وطنی در خدمت شما کاربران و گیمرهای ایرانی هستیم که می توانید ساعت ها اوقات فراغت خود را در فصل گرم تابستان با آن سپری کنید. بازی مبارزین ، در سبک سری بازی های ماشین جنگی آغاز می شود اما توجه داشته باشید که اگر تاکنون هر تصویری از این بازی در ذهنتان ایجاد کرده اید را دور بیندازید ! چرا که در این بازی خبری از تانک و یا خودروهای عجیب و غریب نیست ! خودروهای موجود در بازی مذکور تماماً ایرانی هستند ، شاید در روز ساعات بسیاری را با انواع واقعی آنان رانندگی کنید ! اما نکته قابل توجه در مورد پیکان ، سمند و پرایدهایی که در این بازی وجود دارد این است که آن ها تماماً برای یک نبرد تمام عیار خود را آماده ساخته اند.

در بازی مبارزین شما این توانایی را دارید که خودروهای خود را ارتقا داده و از مدل های جدیدتر نیز برای جنگ با دیگران استفاده کنید. در ابتدای راه یک ژیان سبز رنگ در اختیارتان قرار می گیرد که رانندگی با آن علاوه بر جنبه ی سرگرمی ، می تواند بسیار نوستالوژیک باشد ! در بازی مبارزین مهم ترین هدف شما پیدا کردن دزد الماس ها و تکمیل تمامی مأموریت های پیش رو است. تعداد 3 شخصیت مختلف و 20 وسیله نقلیه گوناگون برای انتخاب وجود دارند که هریک دارای ویژگی هایی منحصر به فرد هستند.  هم اکنون می توانید بازی Dead Bunker 4 Apocalypse را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت دانچی دریافت نمایید.

 

مشخصات فایل

  • فرمت : APK
  • حجم : 52 مگابایت

دانلود بازی مبارزین (آنلاین) - نبرد با تروریست ها برای اندروید |‌ یاس دانلود دانلود بازی مبارزین (آنلاین) - نبرد با تروریست ها برای اندروید |‌ یاس دانلود دانلود بازی مبارزین (آنلاین) - نبرد با تروریست ها برای اندروید |‌ یاس دانلود

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا