FotoBeschriften 7.2.4.459 دانلود نرم افزار اضافه کردن بر چسب به تصاویر - دانچی
ابزار گرافیکسایر نرم افزار هاگرافیکنرم افزار کاربردینرم افزار ها

FotoBeschriften 7.2.4.459 دانلود نرم افزار اضافه کردن بر چسب به تصاویر

FotoBeschriften 7.2.4.459 قرار دادن لیبل بر روی تصاویر

FotoBeschriften 7.2.4.459

 

FotoBeschriften ابزاری کارآمد برای افرادی است که می خواهند به عکس های مورد علاقه خود لیبل های جذاب اضافه کنند. این برنامه لیبل ها با طراحی های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. محیط FotoBeschriften به شکل کاملا جمع و جوری توسعه داده شده است که مناسب انجام هر چه سریع تر عملیات مختلف است. نیازی به سر و کار داشتن با پنجره های مختلف نیست، می توانید تمام کارهای خود را در پنجره اصلی برنامه یکجا انجام دهید. نیازی به ایجاد طراحی های گرافیکی برای اضافه کردن لیبل ها نیست، این برچسب ها از قبل آماده شده اند و به راحتی می توانید آن ها را به عکس های خود اضافه کنید.

FotoBeschriften نرم افزاری که شما به کمک آن به آسانی می توانید بر روی عکسها و تصاویر خود برچسب های فانتزی و زیبایی قرار دهید. البته سایر نرم افزارهای ویرایش تصویر امکان افزودن متن بر روی عکس مورد نظرتان را دارد ولی FotoBeschriften به طور اختصاصی برای این منظور طراحی شده و دارایحجم بسیار کمی نیز می باشد.

کاربر استفاده کننده این برنامه نیازی به یادگیری کار با ابزار های پیچیده ندارد و می تواند در عرض چند دقیقه، تمام قابلیت های برنامه را بیاموزد. تنها با کمی تغییر می توانید نتیجه نهایی دلخواه خود را بدست آورید. پارامتر های مختلفی به منظور طراحی در اختیارتان قرار می گیرد، نتایج بدست آمده را می توان مجددا ایجاد کرد. متون را می توانید در بخش های دلخواهی که دوست دارید قرار دهید. زبان دیالوگ را می توانید بین آلمانی و انگلیسی به سادگی سویچ کنید. پیش نمایشی مناسب با جزئیات مختلف برای شما نشان داده خواهد شد.

ویژگی های نرم افزار FotoBeschriften

– محیط ساده بدون ابزار پیچیده

– اضافه کردن متن در نقطه دلخواه

– پارامتر های مختلف قابل تنظیم

– انواع لیبل های گرافیکی جذاب

– کم حجم و سبک نسبت به برنامه های مشابه

– عدم نیاز به مهارت در کار با برنامه های گرافیکی

دکمه بازگشت به بالا