دانلود بازی ELITE ARMY KILLER 1.0.2 جنگجوی نخبه ارتش برای اندروید - دانچی
اندرویدبازی اندرویدبازی هاموبایل

دانلود بازی ELITE ARMY KILLER 1.0.2 جنگجوی نخبه ارتش برای اندروید

دانلود بازی ELITE ARMY KILLER برای اندروید

| بازی جنگجوی نخبه ارتش برای اندروید |

1.0.2 نام بازی جدیدی در سبک اکشن ، تیراندازی و اول شخص برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی است. شما یکی از نخبه های جنگی هستید ؛ یک تیرانداز حرفه ای و نخبه از ارتش که برای مردم و سرزمین مادری به جنگ می روید. نشانه گیری دقیقی را انجام داده و سپس شلیک کنید ! در بازی ELITE ARMY KILLER ، شما در نقش یک تیرانداز بسیار حرفه ای هستید که هریک از شلیک هایتان اهداف را از پای در می آورد ؛ شما از اعضای یک گروه فوق سری هستید که در جریان مأموریت ها ، می توانید از طیف وسیعی از اسلحه ها برای کشتن دشمنان استفاده کنید.

در ELITE ARMY KILLER می توان با استفاده از اسلحه هایی نظیر شاتگان ، اسلحه های رگباری و نارنجک ها به نبرد با دشمنان بپردازید. در این بازی شما به مأموریت هایی ارسال می شوید که در طی آنان می بایست به مقر دشمنان حمله کرده و افراد آنان را از پای درآورید. شما می توانید با استفاده از سلاح هایی کشنده ، مهارت های خود را به عنوان یکی از بهترین اعضای این تیم فوق سری به اثبات برسانید. هم اکنون می توانید بازی ELITE ARMY KILLER را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت دانچی دریافت نمایید.

 

 

مشخصات فایل

  • فرمت : APK
  • حجم : 49 مگابایت

دانلود بازی ELITE ARMY KILLER 1.0.2 جنگجوی نخبه ارتش برای اندروید دانلود بازی ELITE ARMY KILLER 1.0.2 جنگجوی نخبه ارتش برای اندروید دانلود بازی ELITE ARMY KILLER 1.0.2 جنگجوی نخبه ارتش برای اندروید

دکمه بازگشت به بالا