اندرویدبازی اندرویدبازی هاموبایل

دانلود بازی Dark Lands Premium 1.1.1 برای اندروید + پول بی نهایت

دانلود بازی Dark Lands Premium برای اندروید

| بازی سرزمین های سیاه برای اندروید + پول بی نهایت |

Premium 1.1.1 بازی جدیدی در سبک اکشن است که به تازگی در مارکت اندروید عرضه شده و با وجود مدت زمان کمی که از عرضه آن می گذرد ، طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است. بازی را با حرکت در مسیرهای خطرناک و تله های دشمنان آغاز کنید و یک مبارزه اکشن و حماسی را به تصویر بکشید. در بازی سرزمین های سیاه می توانید قهرمان خود را برای مبارزات شجاعانه آماده کرده و تا جایی که ممکن است در این مسیر بدوید ! در این بازی شما در نقش یک قهرمان شجاع ظاهر می شوید که با دوندگی در مسیرهای تاریک ، به جنگ و مبارزه با دشمنان و شیاطینی را که باعث نابودی زمین شده اند می پردازد.

در Dark Lands Premium شما با انواع مختلفی از دشمنان طرف هستید که هریک دارای مهارت های مختص به خودشان هستند که از جمله آنان می توان به اسکلت ها و اجنه اشاره کرد ! از تله ها و بخش های خراب شده از زمین دوریکنید چرا که شما را از هدف اصلی تان عقب خواهند انداخت ؛ در این بازی تعداد 40 مأموریت مختلف به شما داده می شود که می بایست در هر یک از آن میزان مهارت و شجاعت بی پایان خو درا به نمایش بگذارید. نسخه ای که هم اکنون در اختیار شما قرار می یگرد ، نسخه پولی و بدون محدودیت این بازی است. هم اکنون می توانید بازی Dark Lands Premium را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت دانچی دریافت نمایید.

 

 

مشخصات فایل

  • فرمت : APK
  • حجم : 38 مگابایت

دانلود بازی Dark Lands Premium 1.1.1 برای اندروید + پول بی نهایت دانلود بازی Dark Lands Premium 1.1.1 برای اندروید + پول بی نهایت دانلود بازی Dark Lands Premium 1.1.1 برای اندروید + پول بی نهایت

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا