• ۲۴۶ بازدید
  • مارس 2, 2021
Couchsurfing Travel App 4.36.2 کوچ سرفینگ شبکه اجتماعی گردشگری

کوچ سرفینگ شبکه اجتماعی گردشگری

Couchsurfing Travel App

‏‏شما دوستان بسیاری از سراسر دنیا دارید، تنها شما آن‌ها را هنوز ملاقات نکرده‌اید! ‏برنامه‌ی Couchsurfing، یک جامعه‌ای شامل بیش از 12 میلیون فرد است که همگی از طرفداران سفر هستند. هتل و یا خانه با میزبان از سراسر دنیا پیدا کنید و از سفر خود به محل‌های جدید لذت ببرید. عکس‌های سفر خود را آپلود کنید و با افراد دیگر در دنیا به اشتراک بگذارید.
‏تشکیل رویدادهای سفری مختلف کنید و افراد دیگر را به این رویداد دعوت کنید.
‏با این برنامه می توانید:
‏بهترین میزبان را در مقصدتان پیدا کنید.
‏دوستان جدید پیدا کنید.
‏گردشگران را بدون رفتن به سفر ببینید.
‏و کلی سرگرمی دیگر.

کوچ سرفینگ (couchsurfing) یک شبکه اجتماعی است که در آن گردشگران می‌توانند با میزبانان مهمان‌نواز هر کشور ارتباط برقرار کنند. این شبکه اجتماعی در حال حاضر سه میلیون عضو از ۲۴۶ کشور دنیا دارد. با کجارو همراه باشید تا با این شبکه اجتماعی آشنا شویم.

ایده اولیه کوچ سرفینگ درخواست از مردم مهمان‌نواز دنیا برای پذیرایی از گردشگران بود، رفتار مهربانانه‌ای که برای هزاران سال در سراسر دنیا قدمت داشت. کوچ سورفینگ توسعه یافت و راه ارزان و هیجان‌انگیزی را برای گردشگران فراهم کرد.

کوچ سرفینگ

کوچ سرفینگ ایده اقامت گردشگران در خانه‌ی میزبانان مهمان‌نواز هر کشور را مطرح کرد و این ایده با استقبال گرم مردم دنیا مواجه شد. این شبکه اجتماعی راه گردشگری با هزینه کم را هموار کرد. میزبانان کوچ سرفینگ بیشتر از گردشگران و مهاجران سابق هستند که به برقراری ارتباط با گردشگران امروزی علاقه‌مند هستند. آن‌ها با عضویت در این سایت و ارسال تصاویری از خانه و محل زندگی‌شان گردشگران را به اقامت در خانه خود دعوت می‌کنند. در این شبکه اجتماعی نه‌تنها گستره‌ای از محل‌های اقامت رایگان را می‌کنید بلکه با میزبانی مهمان‌نواز آشنا می‌شوید، که در بازدید از جاذبه‌های گردشگری مقصدتان به شما کمک شایان توجهی می‌کند. کوچ سرفینگ به‌طور قابل‌توجهی هزینه‌های سفر شما به کشورهای گران‌قیمتی چون هنگ‌کنگ، کره جنوبی و سنگاپور را کاهش می‌دهد. میزبانان این کشورها، بیشتر علاقه‌مند به آشنایی بافرهنگ گردشگران کشورهای مختلف، تقویت زبان انگلیسی و گاهی هم‌ صحبت در مورد همکاری تجاری هستند.

کوچ سرفینگ در سال ۲۰۰۴ برای امکان برقراری ارتباط میان گردشگران و میزبانان در دسترس عموم قرار گرفت. این وب‌سایت امکانات بسیار بیشتری از سایر شبکه‌های اجتماعی چون فیس‌بوک در اختیار اعضایش قرار می‌دهد. عضویت در این شبکه اجتماعی رایگان است. اگرچه برای دسترسی بیشتر به برخی امکانات این وب‌سایت باید مقدار کمی بپردازید. کوچ سرفینگ چیزی بیشتر از معرفی یک محل اقامت به شما عرضه می‌کند. در این شبکه اجتماعی می‌توانید دوستان واقعی (و نه مجازی!) بیابید با گردشگران دیگر آشنا شوید و درباره جاذبه‌های گردشگری و شرایط مقصد سفر خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. تالارهای گفتگوی متعددی در زمینه‌های مختلف از راهنمای گردشگری شهرهای مختلف گرفته تا اطلاعات لازم برای خرید دوچرخه در این وب‌سایت شکل‌گرفته‌اند. این تالارهای گفتگو اغلب به‌وسیله داوطلبانی که به سفیر شهرت گرفته‌اند اداره می‌شود. گروه‌های موجود در این شبکه اجتماعی هم اغلب برنامه‌ها و گردهمایی‌های غیر رسمی مرتبط با گردشگری برگزار می‌کنند. حتی اگر قصد سفر ندارید در این شبکه دوستان جهانگرد خوبی پیدا خواهید کرد.

مزایای کوچ سرفینگ

در کنار مزیت روشن کوچ سرفینگ یعنی اقامت راحت و مجانی، بهره بردن از میزبانی مهمان‌نواز که جاذبه‌های گردشگری مقصد سفرتان را به شما معرفی و گاه شما را همراهی می‌کند سرمایه بزرگی محسوب می‌شود. میزبان شما برای بازدید از بهترین نقاط مقصد سفرتان که گاه از چشم کتاب‌های راهنمای گردشگری هم دور مانده، بهترین  راهنما است. همچنین او می‌تواند در نحوه بهینه کردن سایر هزینه‌هایتان به شما کمک کند. تجربه نشان داده دوستی‌هایی که در کوچ سرفینگ شکل‌گرفته‌اند بسیار صمیمی‌تر از آن است که بعد از پایان سفر فراموش شوند. مزیت دیگر سفر از طریق کوچ سرفینگ این است که شما نیازی به تهیه از غذا از رستوران ندارید. می‌توانید همانند زندگی در محل سکونتان مواد اولیه غذایی تهیه‌کرده و در آشپزخانه میزبانتان غذای سالم و ارزان‌تری تهیه کنید.

آیا سفر از طریق کوچ سرفینگ امنیت کافی به همراه دارد؟

درحالی‌که بسیاری از رسانه‌ها شما را از همراهی افراد ناشناس در سفر منع می‌کنند، سامانه هوشمند کوچ سرفینگ می‌تواند برای شما اطمینان خاطر ایجاد کند. در قدم اول شما نوع میزبان خود را بر اساس جنسیت و تأهل یا تجرد انتخاب می‌کنید. سپس می‌توانید اطلاعات شخصی به اشتراک گذاشته هریک از میزبانان را بررسی کنید. نکته‌ای که بیش از همه به شما اطمینان خاطر می‌دهد، بازخورد تجربه‌ها و گزارش‌هایی است که سایر گردشگرانی که قبلاً در خانه میزبان اقامت داشته‌اند روی صفحه میزبان  منتشر کرده‌اند.  با مطالعه این بازخوردها می‌توانید درباره شخصیت و رفتار میزبانتان دید دقیق‌تری پیدا کنید. برای جزییات هم می‌توانید با گردشگرانی که این بازخوردها را نوشته‌اند ارتباط برقرار کنید و از آن‌ها درباره‌ی شرایط سفر و نحوه برخورد میزبان سؤال کنید. علاوه براین‌ها میزبان‌ها هم می‌دانند اگر گردشگران از پذیرایی آن‌ها رضایت نداشته باشند بازخورد مناسبی از آن‌ها منتشر نمی‌کنند و برای پذیرایی از گردشگران بعدی با مشکل مواجه خواهند شد. در پایان هم می‌توان گفت 3 میلیون عضو این شبکه اجتماعی پشتوانه‌ای برای اعتبار و امنیت سفر از طریق کوچ سرفینگ است.

چگونه گردشگری خوبی برای میزبان مان باشیم؟

باید در نظر داشت که استقبال میزبان از شما به این معنی نیست که وی می‌تواند تمام‌ وقت و محل اقامت خود را در اختیار شما قرار دهد. میزبانان بیشتر با هدف آشنایی و مصاحبت با گردشگران از آنان پذیرایی می‌کنند. بنابراین همزمان با آنکه سعی می‌کنید در برنامه‌های میزبانتان اختلال ایجاد نکنید کمی هم برای مصاحبت و همراهی با میزبانتان وقت بگذارید. گرفتن هدیه و دعوت متقابل از او برای سفر، می‌تواند خاطره شیرینی برای او به‌جای بگذارد. به خاطر داشته باشید اگر از پذیرایی میزبانتان رضایت داشتید، برای او بازخورد صمیمی و دوستانه‌ای در صفحه شخصی‌اش در کوچ سرفینگ به یادگار بگذارید، تا دیگر گردشگران هم شانس مصاحبت با میزبانی مناسب را داشته باشند.

معرفی استارتاپ Couchsurfing با ایده خلاقانه سفر ارزان(aparat)

در حال بارگذاری...

Couchsurfing Travel App 4.36.2

Couchsurfing Travel App

Couchsurfing is the best way to stay with locals, make lifelong travel friends, or host travelers coming to your hometown. Over 14 million travel enthusiasts use Couchsurfing in more than 230,000 cities around the world.

Find hosts in your next destination
Browse the millions of local hosts offering a place to stay in thousands of cities around the globe

Make New Friends
See who's nearby and wants to meet up by becoming available on Couchsurfing Hangouts! Also check out the thousands of events planned by Couchsurfers in your hometown or upcoming travel destination.

Meet Travelers Without Traveling
Can’t travel right now? Host or meet up with incoming travelers coming to your city

And More
• Plan your next trip
• Share photos from your travel adventures

 
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

پسورد فایل فشرده : www.downchi.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار