• ۶۷ بازدید
  • فوریه 18, 2021
دانلود بازی Copter vs Aliens 1.3 هلیکوپتر جنگی برای اندروید + بی نهایت

دانلود بازی Copter vs Aliens برای اندروید

| بازی هلیکوپتر جنگی برای اندروید + پول بی نهایت |

Copter vs Aliens 1.3 نام یک بازی جدید ، مخصوص دوست داران بازی نبردهایی اکشن و هیجان انگیز با هلی کوپتر است تهاجم موجودات بیگانه از سایر کرات آسمانی به زمین ، هرجی و مرجی گسترده را به بار آورده است. نیورهای بیگانگان به پایگاه های مختلف حمله ور شده اند و به عنوان مهم ترین تهدید نابودی بشریت به شمار می روند. فضایی بی رحمانه سراسر زمین را فرا گرفته است و نیروهای دشمن آینده ضمن اتحاد با بیگانگان ، قصد درند آسیبی بسیار بزرگ را برای زمین به بار آورند.

در این بازی اندرویدی هیجان انگیز ، شما در نقش یک هدایت کننده هلی کوپتر نقش آفرینی می کنید که می بایست در برابر این تهام با تمام نیروی خود ایستادگی کنید. بیگانگان با تکنولوژی هایی منحصر به فرد ، در جای جای کره زمین سر و کله شان پیدا شده است ، تانک هایی مربوط به تکنولوژی آینده ، ربات های بی رحم و بسیاری از جنگنده هوایی ، مهارت های شما را در چنین دنیای پر هرج و مرجی به چالش وا می دارد. هم اکنون می توانید بازی Copter vs Aliens را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت دانچی دریافت نمایید.

 

مشخصات فایل

  • فرمت : APK
  • حجم : 58 + 59 مگابایت

دانـــــــلود فایل

دانلود بازی Copter vs Aliens 1.3 هلیکوپتر جنگی برای اندروید + بی نهایت دانلود بازی Copter vs Aliens 1.3 هلیکوپتر جنگی برای اندروید + بی نهایت دانلود بازی Copter vs Aliens 1.3 هلیکوپتر جنگی برای اندروید + بی نهایت

در حال بارگذاری...
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

پسورد فایل فشرده : www.downchi.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار