مجله زندگی

شهردار جدید تهران چه کسی خواهد بود؟

شهردار جدید تهران چه کسی خواهد بود؟

ساعد نیوز: ️بر اساس شنیده‌ها در میان افراد مختلفی که از آنها برای تصدی شهرداری تهران نام برده می‌شود ، نام “مجتبی عبدالهی” بیش از بقیه دیده می شود به طوری که او را به جدی‌ترین گزینه مدیریت پایتخت بدل کرده است.

شهردار جدید تهران چه کسی خواهد بود؟

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز به نقل از نامه نیوز، 28 خردادماه یک نظرسنجی مهم سراسری درباره عملکرد دولت روحانی بود اما این همه ماجرا نبود، تهرانی ها برای مدیریت شهری آینده باید بین ادامه وضعیت موجود یا تغییر و برون رفت از رکود فعلی در حوزه مدیریت شهری تصمیم می گرفتند.

اصلاح طلبان هرچند حاضر نشدند به روشنی از عبدالناصر همتی دفاع کنند و به حمایتی غیرمستقیم از او اکتفا کردند اما در حوزه مدیریت شهری لیست اختصاصی دادند و هر چند در توان داشتند برای تبلیغ این لیست به کار گرفتند. با وجود همه سعی و تلاش اصلاح طلبان برای حفظ کرسی های خیابان بهشت، مردم نظر دیگری داشتند.

پیروزی 21 بر هیچ لیست ایران سربلند

تحلیل ها این بود که چون اصولگرایان دو لیست کاملا جداگانه دادند، آرای شان تقسیم می شود و اصلاح طلبان این فرصت را خواهند داشت که از این شکاف راهی برای ماندگاری در مدیریت شهری پیدا کنند و حداقل بعد از دادن کرسی های مجلس و پاستور به رقیب، این سنگر را در اختیار خود نگه دارند.

نتایج اعلام شد و برخلاف پیش بینی ها اصلاح طلبان حتی یک کرسی هم از کسب نکردند. در واقع پیروزی 21 بر هیچ دوره گذشته اصلاح طلبان را این دوره اصولگرایان پاسخ دادند.

منبع

شهردار جدید تهران چه کسی خواهد بود؟
saednews.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا